Čtyři druhy členství na výběr
 

Online aréna ŠSČR přináší všem členům zvláštní výhody a povinnosti. Hráči se stávají členy ŠSČR a získávají oficiální online Elo hodnocení, které je zveřejňováno na Elo listině. Ve výsledku je proto nutné dodržovat postupy a požadavky běžných členů ŠSČR. K dispozici jsou tři druhy členství: bronzové, stříbrné a zlaté. Všechny opravňují ke kontrole partií systémem AceGuard, startu na MČR v online šachu, zisku oficiálního online Elo, filtrování hráčů a vytváření seznamu přátel, využití chatu, účast v Sit & Go turnajích, vyzývání  k partiím a zápasům, nebo používání archivu partií.

Navíc existuje hostující členství. Je dobrou volbou pro hráče, kteří chtějí jednoduše hrát neomezený počet Sit & Go turnajů a běžných partií nebo zápasů a nemají zájem o kontrolu partií, chatování s ostatními uživateli, účast v prémiových turnajích a národních šampionátech nebo oficiální online Elo rating.  

 

Každý ze čtyř typů členství je speciálně přizpůsoben potřebám různých typů hráčů; rozdíly jsou přehledně uvedeny v srovnávací tabulce

 

Každý si najde to své! Vyberte si ideální členství, které nejlépe odpovídá vaší šachové vášni.

 

Gold _C ZLATÉ členství

Je nejúplnější a nabízí možnost získat největší online šachové zkušenosti. Je ideální volbou pro šachistu, který si přeje maximálně využít možností Online arény ŠSČR. Zlaté členství je také jedinou možností, jak se bez omezení účastnit prémiových turnajů o ceny (50 a více turnajů ročně).

Prémiové turnaje jsou vzrušující novinkou ve světě online šachu. Jedná se o prvotřídní šachové turnaje s oficiálním Elo ratingem a množstvím prémiových bodů. Hráči, kteří prémiové body vyhrají, je mohou směnit za řadu hodnotných cen z katalogu: fantastické výlety, počítače, elektronické šachovnice, šachové soupravy nejvyšší kvality, knihy, šachové hodiny a mnohem mnohem více. 

Kromě neomezených prémiových turnajů přináší zlaté členství nárok na přísnou kontrolu všech her systémem proti podvádění AceGuard, volnou účast na online MČR v bleskovém a bullet šachu, oficiální online Elo rating, chatování s ostatními hráči, účast v Sit & Go turnajích a vyzývání k partiím a zápasům. Všechny partie zlatého člena jsou automaticky archivovány v PGN formátu.    

Stát se zlatým členem

Silver STŘÍBRNÉ členství

Dobrá volba pro hráče, kteří chtějí využívat základních služeb Online arény ŠSČR, ale neočekávají účastnit se více než 20 prémiových turnajů. Prémiové turnaje jsou vzrušující novinkou ve světě online šachu. Jedná se o prvotřídní šachové turnaje s oficiálním Elo ratingem a množstvím prémiových bodů. Hráči, kteří prémiové body vyhrají, je mohou směnit za řadu hodnotných z Katalogu cenfantastické výlety, počítače, elektronické šachovnice, šachové soupravy nejvyšší kvality, knihy, šachové hodiny a mnohem mnohem více. 

Kromě 20 prémiových turnajů ročně přináší stříbrné členství nárok na přísnou kontrolu všech partií systémem proti podvádění AceGuard, volnou účast na online MČR v bleskovém a bullet šachu, oficiální online Elo rating, chatování s ostatními hráči, účast Sit & Go turnajích a vyzývání k partiím a zápasům. Stejně jako u zlatého členství jsou všechny partie automaticky archivovány v PGN formátu.    

Stát se stříbrným členem

Bronze _C BRONZOVÉ členství

Omezenější členství bude vyhovovat těm hráčům, které zajímají především základní služby Online arény ŠSČR a Prémiových turnajů se zúčastní pouze příležitostně (5x ročně). Prémiové turnaje jsou vzrušující novinkou ve světě online šachu. Jedná se o prvotřídní šachové turnaje s oficiálním Elo ratingem a množstvím prémiových bodů. Hráči, kteří prémiové body vyhrají, je mohou směnit za řadu hodnotných z Katalogu cen: fantastické výlety, počítače, elektronické šachovnice, šachové soupravy nejvyšší kvality, knihy, šachové hodiny a mnohem mnohem více. Bronzoví členové mají nárok na přísnou kontrolu všech her systémem proti podvádění AceGuard, volnou účast na online MČR v bleskovém šachu, oficiální online Elo rating, chatování s ostatními hráči, účast Sit & Go turnajích a vyzývání k partiím a zápasům. Je třeba si uvědomit, že bronzové členství dovoluje hrát pouze 5 prémiových turnajů ročně a umožňuje start pouze v bleskovém (5+0) online MČR. Archivováno je 50 posledních partií a je třeba je stahovat ručně. 

Stát se bronzovým členem

Guest HOSTUJÍCÍ členství

Dobrá volba pro hráče, kteří si chtějí vyzkoušet Online arénu ŠSČR před tím, než si vyberou plné členství, nebo pro ty, kterým stačí hrát Sit & Go turnaje a běžné partie a zápasy a nemají zájem o kontrolu fair-play, chat, Prémiové turnaje, online MČR, nebo oficiální online rating.

Stát se hostujícím členem

.
Můžete se stát členem při otevření naší herny v úterý 27. března v 18:00. Nezmeškejte: prvních 200 hráčů, kteří se přihlásí tlačítkem 'Přihlaste se a vyhrajte!' vyhrává bronzové členství platné na 1 rok nebo - pokud byste upřednostňovali - slevu ve stejné hodnotě na stříbrné či zlaté členství.